9 nejlepších tipů na podzimní dekorace do bytu


Podzim je doba, kdy se již pomalu vracíme z dovolených a chat zase zpět do domovů a připravujeme se na zimní sezónu. Je tudíž také vhodná doba vyzdobit si interiér dle svého nejlepšího vkusu. Pojďte se podívat na několik tipů, které byste neměli při zkrášlování bytu, či domu minout.

Proutěné srdíčko

Vyzdobte si vaše vchodové dveře či interiér touto závěsnou dekorací z proutí v podobě srdíčka.

Velmi oblíbená dekorace, která se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru příjemně osvěží jakýkoliv pokoj i v případě, že je pověsíte na stěnu, nebo přidáte k dalším doplňkům do misky.

Kormidlo do bytu i do altánu

Stylové dřevěné kormidlo se stane originálním doplňkem vaší zahrady či domu. Hodí se zejména k rustikálnímu venkovskému stylu, který vyzařuje pohodovou a útulnou atmosféru. Průměr: 80 cm.

Petunie, která nezvadne

Pokud milujete kvetoucí rostliny, avšak nejste zrovna úspěšní v jejich pěstování, je pro vás tato umělá květina s 5 výhonky ideálním řešením.

Rozzáří i tmavší kouty domácnosti a radost vám bude dělat roky bez nutnosti se o ní starat.

Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny v tradičním stylu imitujícím mahagon vhodné jako retro bytový doplněk. Má 31 denní cyklus s odbíjecím mechanismem v polovinu a celou hodinu. Oproti většině kyvadlových hodin, které se musejí natahovat častěji, tyto hodiny stačí natáhnout jedenkrát za 31 dní.

Hodiny jsou překrásně zpracované a stanou se Vaší oblíbenou dekorací. Jedná se o plně funkční repliku kyvadlových hodin.

Na video se můžete podívat zde.

Ratanový truhlík

Povrch truhlíků RATO CASE věrně imituje ratanový úplet. Obsahují samozavlažovací systém včetně ukazatele hladiny vody. Truhlíky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního odolného plastu.

Kaskáda do malého bytu

Ideální řešení pro pěstování rostlinek na malém prostoru. 5patrový plastový květináč je skvělý pro pěstování okrasných květin, zeleniny, bylinek i jahod. Je jen na vás, zda ho postavíte na zem nebo zavěsíte na řetízek o max. délce 75 cm.

Fotorámečky na stěnu

Pokud chcete mít pohromadě fotografie členů vaší rodiny, chcete si vystavit hezké fotky z dovolené nebo si uchovat cenné vzpomínky, poslouží vám dobře tento velký rámeček na 11 fotografií. Zároveň bude rámeček hezkou dekorací vašeho domova.

Závěsné baňky

Vyzdobte si interiér zajímavou dekorací v podobě skleněné baňky, uvnitř s kamínky a rostlinkami, zavěšené na přírodním lanku. Skvěle se hodí do bytu i na verandu.

Ratanové svítící koule

Velice elegantně zpracované LED osvětlení pro vnitřní použití. Dekorativní koule v jemném vzhledu připomínající ratan se stanou Vaší oblíbenou dekorací nejen o Vánocích. Můžete je umístit do každé místnosti či chodby ve Vašem bytě nebo domě.

LED diody nevyzařují teplo, šetří energii a již se nemusíte trápit s výměnou žárovek.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.