Firemní akce můžete mít venku za jakéhokoliv počasí

Nastává období, kdy se společenské akce přesouvají do vnitřních prostor. Není to ale nutné, pokud si zakoupíte, nebo vypůjčíte pártystan. Na eshopu www.partystany-jicin.cz si je můžete koupit, ale také třeba jen pronajmout. A nabídka je pestrá, vyberete si v případě, že máte pouze malou domácí párty, velkou firemní akci, svatbu, či potřebujete prezentovat produkty na festivalu. V nabídce jsou navíc také židle a stoly, závaží na stany, topidla, chladničky, či grily pro přípravu pokrmů.

Všestrannost pro každého

Pártystany se vyrábějí v mnoha různých provedeních a v tomto období zřejmě nejvíce oceníte ty, které jsou kompletně kryté proti nepřízni počasí.  Znamená to, že nejen střecha, ale i stěny jsou pokryty plachtou. Nemusíte se přitom obávat tmavého interiéru. Plachty jsou vybaveny velkými PVC okny až do šíře 2 metrů jedno. Pokud chcete soukromí, lze je samozřejmě zakrýt. Stany jsou vyráběny až do délky deseti metrů, takže se sem vejde skutečně velké množství lidí i v případě, že prostor vybavíte doplňky.

Větší prostor – více lidí

Do útrob pártystanů se hodí lavice se stoly, možná ale dáte přednost většímu prostoru a nevybavíte stan ničím, pouze stolky s občerstvením. To se dělá nejčastěji v případě, že stan slouží pouze jako zázemí při venkovních setkáních, či prezentaci firemních setkání.

Snadná manipulace

Samotné sestavení a manipulace s pártystany je velmi jednoduchá, existují rovněž takzvané nůžkové stany, jejichž složení je otázkou několika minut. Pokud si budete pártystan půjčovat, můžete i využít služeb firmy a nechat jej sestavit v místě určení. Kostra je vyrobena z pevných, ale lehkých ocelových pártystany jsou ideální trubek. Celý pártystan uschováte do několika tašek, takže i přenos je velmi snadný a pohodlný.

Více na www.partystany-jicin.cz

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments