Půjčovna strojů na čištění koberců – ideální volba jak ušetřit!

defaultPotřebujete vyčistit koberce, sedačky, křesla nebo matrace ale nechcete platit drahé úklidové společnosti? Nabízí se tu ideální volba – využití půjčovny strojů na čištění koberců. Tyto půjčovny jsou lokalizovány v každém větším městě a obsluhu extraktoru zvládne zcela určitě každý z Vás. Jako vzorová půjčovna, byla zvolena půjčovna strojů na čištění koberců Praha, která disponuje novými stroji Karcher 10/1 a nabízí zapůjčení za velmi výhodných podmínek.

Kromě toho, že při zapůjčení stroje není nutné skládat vratnou hotovostní kauci (určena na případné opravy pokud byste na stroji něco zničili) je do ceny za zapůjčení stroje zaúčtován bezplatně rovněž prášek na čištění plochy o rozloze cca 50m2. V cenně denního půjčovného (330,-Kč) je rovněž zaúčtován také nástavec na čištění čalounění (úzký) a nástavec na čištění koberců (široký). Zdarma budete poučeni o správném zacházení se strojem a ideálních metodách čištění koberců a čalounění.

Na zákaznické lince půjčovny strojů na čištění koberců Praha se můžete dále informovat ohledně podmínek zapůjčení nebo navrácení stroje, případně opakovaně ohledně postupu správného čištění koberců a zacházení se strojem na mokré čištění koberců Obecná pravidla čištění jsou:

1) Odstranit skvrnu co možná nejdříve po jejím vzniku
2) Odstraňování skvrny směrem do středu jejího vzniku
3) Odstraňování profesionální chemií – ideálně s okamžitým odsáváním

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments