Karafa na vodu s drahokamy – nejen jako dekorace


Screen Shot 2015-10-05 at 14.32.35Karafy z čirého skla jsou originální a stylovou dekorací, a pokud je navíc doplníte minerály či drahokamy, jedinečný designový doplněk, který zkrášlí každý interiér, je na světě. Ale karafa na vodu, ve spojení s drahokamy, nemusí sloužit jen jako originální bytová dekorace.

Karafy na vodu s drahokamy od společnosti VitaJuwel jsou tedy nejenom stylovým doplňkem, ale hlavně doživotní “zásobárnou” čisté krystalové vody, která chutná jako čerstvá pramenitá voda z horských pramenů.

Voda = základ života

70 % zemského povrchu je tvořeno vodou a 70 % vody tvoří také lidské tělo. Voda je v podstatě základem veškerého života. Je důležitá pro správnou funkci našeho organismu, ovlivňuje náš metabolismus, imunitní systém, funkčnost všech orgánů i naší mozkovou činnost. Zdravá voda je tedy životně důležitá pro všechny tělesné funkce a má výrazný vliv na naši psychickou pohodu.

Voda VitaJuwel

Díky výrobkům od společnosti VitaJuwel si nyní můžete vychutnat čistou a pramenitou vodu. Jak je to možné? VitaJuwel nabízí bezolovnaté skleněné fioly, jež byly vytvořeny těmi nejlepšími českými skláři podle stoletých tradic. Uvnitř každé fioly se nachází drahokamová směs z ručně vybíraných kamenů z řady exotických míst. Drahokamy mají jedinečnou vlastnost ukládání energie a každý druh obsahuje unikátní typ energetické informace.

Při použití fioly dochází k přenosu informací mezi drahokamy a vodou, a tím se zlepšuje úroveň této vody. Biologické expertízy a laboratorní testy prokázaly, že po ošetření vody drahokamovou fiolou, došlo k jejímu výraznému zlepšení na úroveň pramenité vody. Došlo také k neutralizaci škodlivých látek, zlepšení pH a zvýšení obsahu kyslíku ve vodě.

Screen Shot 2015-10-05 at 14.36.21

Fioly a drahokamové směsi od VitaJuwel

Fioly od VitaJuwel jsou nabízeny ve spojení s různými druhy drahokamových směsí. Každá fiola má unikátní design a vlastnosti. Vybírat můžete z velmi bohaté nabídky. Zakoupit lze základní směs, která je využívána k univerzální energetizaci vody, přičemž jsou vodě navráceny zdravé a vitální vlastnosti horských pramenů. Dále si můžete pořídit fiolu se speciální směsí – drahokamová směs pro vitalitu, regeneraci, harmonii, inspiraci, apod. Vyráběny jsou i speciální směsi pro děti nebo pro obohacení vína.

Screen Shot 2015-10-05 at 14.40.51Použití fiol od VitaJuwel

Jak už bylo řečeno, fioly od VitaJuwel slouží k vylepšení vody z vodovodu na pramenitou vodu. Použití fioly s drahokamovou směsí je opravdu jednoduché. Fiolu stačí vložit do nádoby s vodou a nechat ji působit. Odborníci se shodují, že karafě o objemu 1,5 l je potřeba dát 7 minut času na rozvinutí její plné účinnosti, po této dobře je již křišťálová voda připravena. Fioly můžete ponechat v karafě, nemá to žádný vliv na její účinek.

Společnost VitaJuwel má v nabídce nejenom fioly, ale také další příslušenství, jako jsou sklenice, různé stojany na fioly, lahve nebo právě karafy, které vás díky svému nezaměnitelnému vzhledu v kombinaci s drahokamovými fiolami na první pohled magicky přitáhnou.

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments