Jednoduché dekorace ze suchých listů

Podzim je charakteristický sušenými plody a listy a právě ze sušených listů lze provést několik velmi jednoduchých dekorací, které shrnuje video pod článkem. Nemusíte se jím řídit beze zbytku, berte jej především jako inspiraci, jak si zkrášlit vybavení bytu pěknou podzimní dekorací.

První část ukazuje vlastně jen jednoduché umístění většího množství vylisovaných a usušených listů na konkrétní místo, třeba se svíčkami z přírodních materiálů. Jde vlastně o jakýsi podzimně barevný doplněk k již stávající dekoraci, nebo dekoračnímu koutku.

Druhá část ukazuje jak udělat věnec ze sušeného listí, ke kterému stačí kromě samotných listů jen lepidlo. Listy se jednoduše přilepí k sobě do kruhu a poté se dá nalepit třeba na rámeček a ozdobit tak libovolný obraz.

Nakonec je zde myšleno i na děti, které mají rádi magnetky na lednici. Jednoduše stačí nalepit pěkný list na tenký proužek magnetu a je hotovo. Jak vidíte možností jak udělat dekoraci ze sušených listů je mnoho a další pro vás připravujeme. Nyní už se můžete pustit do videa 🙂

listi anotace

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz

NÁPADY A INSPIRACE NA VÁNOČNÍ A ZIMNÍ VÝZDOBU DO ZAHRADY I DO BYTU NAJDETE NA ZIMNÍ DEKORACE CZ.