Podívejte se, jak snadno udržet čistou podlahu v domě, garáži i jinde

podzimni-dekorace-com_uklid-plecity_cz_nahledovyVlastníte rodinný dům či jinou budovu? Záleží vám na vzhledu? Nadcházející podzim a zima jsou z hlediska úklidu nejnáročnější. Čeká nás období, kdy venku bude mokro a tím pádem se hodně nečistot dostane i na vnitřní podlahy. Ty se budou usazovat a bude potřeba s nimi bojovat. Běžný způsob čištění stačit nebude. Aby byla podlaha dokonale čistá, je třeba povolat na pomoc sílu strojů!

Poradí si snadno i usazeninami

Vodu setřete z podlah snadno mopem nebo klasickým hadrem. Problém ale je, že se ve spárách, v koutech i na dalších místech usazují nečistoty jako je hlína, drobné kamínky, písek apod. Ty se „zažírají“, až postupně vytvoří šedý povlak. V takovém případě je zapotřebí provést hloubkové čištění, které vlastními silami určitě nezvládnete. V této chvíli přichází na řadu strojní čištění podlah a nabízí se 2 varianty. Můžete investovat do nákupu stroje a zaplatit si osobu, která ho bude obsluhovat. To se ale hodně prodraží. Druhou variantou je obrátit se na profesionální firmu, která se o vše postará rychle a spolehlivě.

podzimni-dekorace-com_uklid-plecity_cz_01

Profíci z Prahy

Naším tipem je David Plecitý – úklidová firma Praha. Nabízí úklidové služby v hlavním městě a jeho okolí za ceny, které drží proklatě nízko. Mytí garáží nabízí od 3 Kč za m2, mytí linolea, marmolea, altra od 13 Kč za m2, mytí dlažeb včetně spár od 18 Kč za m2. Má několik výkonných strojů, které si hravě poradí i s hodně „zažranou“ špínou. Perfektně čistou podlahu zaručuje použití kotoučových strojů.

podzimni-dekorace-com_uklid-plecity_cz_02

Pokud je podlaha extrémně znečištěna, firma použije speciální kotouče (tzv. pady), které si poradí se všemi druhy znečištění. Nabízí i důkladné voskování podlah, které pomáhá udržet plochu déle čistou a další úklidové služby. Objednat si můžete například i mytí oken či generální úklid domácnosti.

TIP: Pokud máte doma koberce a i ty potřebují vyčistit, podívejte se sem na několik praktických rad.

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments