4 návody na halloweenské dekorace pro děti

Podzimní období je ideální čas pro domácí tvorbu. Nejen proto, že se brzy smráká a trávíme více času doma, ale také proto, že nám podzim dává spoustu zajímavého přírodního materiálu pro tvoření dekorací. V tomto článku ale nebudeme radit jak vyrobit přírodní dekorace, nýbrž se soustředíme na halloweenské dekorace z papíru, které zvládne každý. Motivy jsou jasné – dýně, listy, strašidla a podobně.

Halloweenský papírový řetěz

Velmi jednoduchá dekorace, kterou zvládnou i děti. Jediné co potřebujete jsou nůžky, delší papír a šablony, které si můžete stáhnout na této stránce. Postupovat můžete podle videonávodu, ale zřejmě to ani nebude potřeba 🙂

Strašidelní netopýři

Opět velmi jednoduchá dekorace, která oživí pokojíček. Potřebovat budete nůžky, čtvrtku nebo karton a strašidelné oči, které koupíte v obchodě s doplňky a dekoracemi. Šablonu pro vystřižení najdete zde a postup je jednoduchý. Vystřihněte netopýry podle šablony, nabarvěte dle libosti a nalepte strašidelné oči. Výsledné postavy pověste na provázek, nebo je můžete nalepit na špejle a napíchnout třeba do květináče.

Netopýři dekorace

Halloweenské masky
Z papírového talířku můžete udělat masky pro děti. Stačit vám budou fixy a provázek, případně doplňky, které uznáte za vhodné. Nezapomeňte udělat v papíru otvory na oči a náležitě vyšperkovat celou masku.

Strašidýlka na stromek

Pomocí umělohmotné, či skleněné misky můžete vyrobit strašidýlka, která budou poletovat pod vašimi stromy. Z mnoha důvodů doporučujeme spíš plast, ačkoliv víme, že ve větru zřejmě vezme za své. Vezměte misku, do které uděláte otvor a bílou látku (třeba ze starého trička, nebo hadru). Látku přilepte na dno misky z vnější strany tak, aby vzniklo strašidýlko. Nezapomeňte látku pomalovat a protáhnout otvorem provázek pro zavěšení. Krásná halloweenská dekorace je na světě.

Zdroj: www.allkidsnetwork.com, www.kidspot.com.au

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments