4 návody na halloweenské dekorace pro děti

Podzimní období je ideální čas pro domácí tvorbu. Nejen proto, že se brzy smráká a trávíme více času doma, ale také proto, že nám podzim dává spoustu zajímavého přírodního materiálu pro tvoření dekorací. V tomto článku ale nebudeme radit jak vyrobit přírodní dekorace, nýbrž se soustředíme na halloweenské dekorace z papíru, které zvládne každý. Motivy jsou jasné – dýně, listy, strašidla a podobně.

Halloweenský papírový řetěz

Velmi jednoduchá dekorace, kterou zvládnou i děti. Jediné co potřebujete jsou nůžky, delší papír a šablony, které si můžete stáhnout na této stránce. Postupovat můžete podle videonávodu, ale zřejmě to ani nebude potřeba 🙂

Strašidelní netopýři

Opět velmi jednoduchá dekorace, která oživí pokojíček. Potřebovat budete nůžky, čtvrtku nebo karton a strašidelné oči, které koupíte v obchodě s doplňky a dekoracemi. Šablonu pro vystřižení najdete zde a postup je jednoduchý. Vystřihněte netopýry podle šablony, nabarvěte dle libosti a nalepte strašidelné oči. Výsledné postavy pověste na provázek, nebo je můžete nalepit na špejle a napíchnout třeba do květináče.

spookybatimage

 

 

 

 

 

 

Halloweenské masky
Z papírového talířku můžete udělat masky pro děti. Stačit vám budou fixy a provázek, případně doplňky, které uznáte za vhodné. Nezapomeňte udělat v papíru otvory na oči a náležitě vyšperkovat celou masku.

Halloweenmaskimage

 

 

 

 

 

 

Strašidýlka na stromek

Pomocí umělohmotné, či skleněné misky můžete vyrobit strašidýlka, která budou poletovat pod vašimi stromy. Z mnoha důvodů doporučujeme spíš plast, ačkoliv víme, že ve větru zřejmě vezme za své. Vezměte misku, do které uděláte otvor a bílou látku (třeba ze starého trička, nebo hadru). Látku přilepte na dno misky z vnější strany tak, aby vzniklo strašidýlko. Nezapomeňte látku pomalovat a protáhnout otvorem provázek pro zavěšení. Krásná halloweenská dekorace je na světě.

floating-ghost-craft

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.allkidsnetwork.com, www.kidspot.com.au

4 návody na halloweenské dekorace pro děti
Ohodnoťte článek

Vánoční výprodej
Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na