Koupelnové trendy pro rok 2015

Pokud bychom měli trendy pro rok 2015 shrnout několika výrazy, pak by byly použity tyto: krásy asijských zemí, důraz na přírodní materiály, ekologický a zároveň krásný design, důmyslné osvětlení a hřejivé barvy navozující atmosféru domova.

Přírodní materiály jsou trendy

Pokud pořizujete koupelnový nábytek, pak jistě volíte takový, který má uklidňující účinky a přináší do vašeho domova atmosféru přírody. Trendy je aktuálně používání přírodních materiálů, které budou trvale udržitelné z hlediska moderního designu koupelny. Dřevo a bambus přinášejí do koupelen pohodu a teplo, ale zároveň také moderno a elegantno.

Spolu s přírodními barvami a texturami jsou in také jemné tóny, jako je šedá, bílá, krémová a další neutrální barvy.

Uklidňující scéna kontrastů

Zmíněné materiály jsou zárukou dokonalého spojení kontrastů různých textur, které budou uklidňovat zároveň probouzet vaši fantazii. A máte-li chuť zajíst ještě dále, pak můžete v tomto trendu pořídit veškerý koupelnový nábytek, který vám bude koupelnu doplňovat nejen krásným vzhledem, ale také dostatkem úložného prostoru.

Pro domáčtější vzhled můžete přidat několik ‘’pokojovek’’, které snesou vysokou vlhkost a teplotu. Svou pozornost zaměřte především na kapradiny a popínavé rostliny.

LED koupelnové osvětlení

Osvětlení dodává místnosti nejen potřebné světlo, ale také formuje její konečný vzhled. Správným použitím světla lze prostor zvětšit, zmenšit, zútulnit apod. V případě toho koupelnového je nutno počítat s tím, že se budou jednotlivá světla často vypínat a přepínat. Centrální světlo je nutno doplnit menším doplňkovým osvětlením, třeba na zrcadle. LED osvětlení do koupelny je ekonomickou, ekologickou i moderní volbou, které nebudete litovat!

Pohodlné používání koupelny

Při výběru nábytku a všeho potřebného do koupelny myslete na to, jak se vám bude vybraný produkt používat. Tak si lépe představíte, zda de pouze o moderní nepotřebnost či praktickou a krásnou součást koupelny.

Jakou koupelnu zvolíte vy?

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments