Koupelnové trendy pro rok 2015

SAMSUNG DIGITAL CAMERAPokud bychom měli trendy pro rok 2015 shrnout několika výrazy, pak by byly použity tyto: krásy asijských zemí, důraz na přírodní materiály, ekologický a zároveň krásný design, důmyslné osvětlení a hřejivé barvy navozující atmosféru domova.

Přírodní materiály jsou trendy

Pokud pořizujete koupelnový nábytek, pak jistě volíte takový, který má uklidňující účinky a přináší do vašeho domova atmosféru přírody. Trendy je aktuálně používání přírodních materiálů, které budou trvale udržitelné z hlediska moderního designu koupelny. Dřevo a bambus přinášejí do koupelen pohodu a teplo, ale zároveň také moderno a elegantno.

Spolu s přírodními barvami a texturami jsou in také jemné tóny, jako je šedá, bílá, krémová a další neutrální barvy.

Uklidňující scéna kontrastů

Zmíněné materiály jsou zárukou dokonalého spojení kontrastů různých textur, které budou uklidňovat zároveň probouzet vaši fantazii. A máte-li chuť zajíst ještě dále, pak můžete v tomto trendu pořídit veškerý koupelnový nábytek, který vám bude koupelnu doplňovat nejen krásným vzhledem, ale také dostatkem úložného prostoru.

Pro domáčtější vzhled můžete přidat několik ‘’pokojovek’’, které snesou vysokou vlhkost a teplotu. Svou pozornost zaměřte především na kapradiny a popínavé rostliny.

LED koupelnové osvětlení

Osvětlení dodává místnosti nejen potřebné světlo, ale také formuje její konečný vzhled. Správným použitím světla lze prostor zvětšit, zmenšit, zútulnit apod. V případě toho koupelnového je nutno počítat s tím, že se budou jednotlivá světla často vypínat a přepínat. Centrální světlo je nutno doplnit menším doplňkovým osvětlením, třeba na zrcadle. LED osvětlení do koupelny je ekonomickou, ekologickou i moderní volbou, které nebudete litovat!

Pohodlné používání koupelny

Při výběru nábytku a všeho potřebného do koupelny myslete na to, jak se vám bude vybraný produkt používat. Tak si lépe představíte, zda de pouze o moderní nepotřebnost či praktickou a krásnou součást koupelny.

Jakou koupelnu zvolíte vy?

Koupelnové trendy pro rok 2015
Ohodnoťte článek

Bookmark the permalink.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na