Dřevěné podlahy na celý život

Dřevo je jedním z přírodních materiálů, který si rádi volíme v podobě nábytku, podlahy či doplňků do svých domovů. Není se čemu divit, dřevo v nás vzbuzuje spousty příjemných pocitů, které ani kolikrát neumíme popsat. Rádi si vnášíme kousek přírody do svých domácností, je to nový trend, který se začal do interiéru vracet kvůli neustálému využívání plastů, které sice umějí vzhledem přírodní materiály nahradit, ale nevnášejí nám do místností takový ten pocit tepla a pohody.

Tudíž nyní stále více lidí nahrazuje své podlahy dřevěnými parketami, nechává si vyrobit nábytek na míru přímo z masivního dřeva nebo se velmi populárním stává opět přírodní kámen namísto umělého. I když jsou tyto materiály dražší, lidé do nich rádi zainvestují peníze, neboť na druhou stranu je jejich životnost několikrát delší.

Zejména když se zaměříme na podlahy, dřevěné krytiny jsou perfektním izolantem a zároveň jsou velmi odolné vůči poničení. Když už se stane, že podlahu poničíme, můžeme ji nechat zbrousit a bude vypadat opět jako nová. Proto se říká, že dřevěné podlahy, jsou podlahy, které vydrží celý život. Na rozdíl od jiných druhů, které když viditelně poničíme, jejich původní stav nelze navrátit a podlahu musíme vyměnit za novou. Tudíž se vyplatí zakoupit raději dražší variantu, která nám vydrží.

Někdy dřevěné podlahy lidé nahrazují ještě laminátovými, které se také pyšní svou tvrdostí, takže mají velice podobně vlastnosti a také tedy přednosti. V Brně můžete zakoupit dřevěné či laminátové podlahy u firmy FLOOPARK, která se nezabývá prodejem pouze těchto dvou druhů krytin, ale také jiných, dokonce i koberců.

FLOORPARK s.r.o.

U vlečky 5c

Brno 617 00

+420 777 246 102

www.floorpark.cz

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments