Jak vyrobit krásný podzimní věnec na dveře, který vydrží

podzimni-venec-videoPodzimní věnec na dveře se většinou vyrábí ze sušených plodů a je třeba jej naimpregnovat nebo prostě po čase sejde a vyhodíme ho. Věnec, který je v dnešním videu vydrží. Nejsou na něj totiž použity přírodniny. Potřebovat budete jen polystyrenový kruh (běžně k dostání), stuhy vámi zvolených barev a materiálů, a nějaké ty ozdobné dekorativní předměty, nejlépe umělé, aby věnec skutečně vydržel. Návod je skutečně jednoduchý, berte jej především jako inspiraci.

První co musíte udělat je nastříhání stejně dlouhých pruhů stuhy. V různých barvách je potom pokládajte a ovazujte kolem polystyrenového kruhu. Pečlivě volte barvy a materiál, přestože později půjde jednotlivé pruhy vyměnit, je to zbytečná práce navíc.

Jakmile ozdobíte stuhami celý věnec, stačí už vybrat jen stranu, za kterou bude držet a navázat ozdobnou stuhu i sem. Podle vkusu potom dozdobte hotový celek libovolnými doplňky. Ve videu jsou použity umělé podzimní listy a rákos, samozřejmě sem můžete dát větývky, šípek, šišky nebo třeba jeřabiny, podle toho co se vám líbí. Tyto drobnosti potom nalepte nebo špendlíkem připíchněte do polystyrenu. Podzimní dekorace na dveře je hotova.

Bookmark the permalink.
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments