Oživte byt na podzim stylovými dekoracemi

Podzim je obdobím sklizně, dozrávání a příprav na zimu. Je ideální čas na procházky přírodou, které přinášejí vnitřní stabilitu a klid. Čas ovšem nepřeje každému z nás, a pokud na procházky vyrážet nestíháme, můžeme alespoň náš interiér upravit tak, abychom atmosféru podzimu nasávali i u sebe doma.

Park u vás doma

Nemáte z okna vašeho bytu bezchybný výhled do parku, či zahrad a vidíte spíše šeď velkoměsta? Pokud si chcete užívat podzimu plnými doušky, obklopte se doma barvami, které vám přinesou do těla klid, jakmile vstoupíte do místnosti. Bílé omšelé zdi, které mohou navodit snad jen podzimní deprese, přelepte tapetou s podzimní tématikou. Vsaďte na teplé barvy v podobě oranžové, žluté nebo hnědé.

Tématická podzimní tapeta změní interiér k nepoznání.

Podzimní motiv na zeď

V případě, že toužíte jen po mírném doplnění podzimního ducha, vyberte si například samolepku na zeď se vzorem opadávajícího stromu či odkvétající květiny. Výhodou samolepek je jejich flexibilnost. Stejně tak si můžete vybrat stromovou samolepku s rámečky, do kterých můžete postupně přidávat fotografie z vašich dobrodružství.

Moderní tapety nabízejí celou řadu motivů a možností. Například hravou pampelišku, do které jsme jako děti foukali, si můžete přenést do pokoje.

Zrcadlení v přírodě

Přírodní materiály jsou příjemné na dotek i na pohled. Dostaňte více podzimní nálady do vašeho interiéru díky zrcadlu s masivním dřevěným rámem. Kromě úpravy vašeho vzhledu skvěle poslouží i jako výrazný funkční prvek v interiéru. Při správném umístění dokonce pomůže rozjasnit interiér odrazem slunce, což se bude hodit nejen na podzim.

Přírodní materiály příjemně osvěží jakoukoliv místnost a k podzimu se hodí.

Každý den nový vzkaz

Masivní rám křídové tabule s květinovými motivy přidá do vašeho domova dávku podzimní krásy, ale i praktičnosti. Pište si denně nové motivační vzkazy, nákupní seznamy nebo si jen vezměte do ruky křídu a vraťte se do dětských let, kdy jste si malovali pro radost. Rozveselit den si můžete snadno. Třeba když právě bude pršet a babí léto vystřídá pošmourné počasí.

Elegantní doplněk na sebe poutá pozornost díky netradičním tvarům i barvám. Přitom se jedná o praktického pomocníka na každý den. Na tuto tabuli můžete psát vzkazy.

Halloween v Čechách

Na vchodových dveřích se bude krásně vyjímat ručně vyrobený věnec. Posbírejte trochu opadaného listí, větvičky, pár šišek a nějaké barevné plody, které najdete v parku nebo v lese a buďte kreativní. Skvěle vypadají třeba větvičky se šípky. K tomu přidejte vedle rohožky pár okrasných dýní a na americký Halloween budete připraveni i u nás v Čechách.

Okrasná domovní cedule

Čas na dělání věnců nemáte, nechcete kupovat umělé, ale přesto si chcete nějak ozdobit vchodové dveře? Řešení se nabízí v podobě jednoduché výměny staré cedule s domovním číslem za novou a hezčí! Na trhu se dají sehnat dokonce i cedulky s truhlíkem, do kterých můžete zasadit okrasnou květinu, která přivítá každého návštěvníka a potěší nejen na duši, ale i na pohled.

V poslední době velmi populární domovní cedule s truhlíkem. Sezónní záležitost lze využít v jakémkoliv ročním období. Stačí jen obměnit výzdobu. Fantazii se meze nekladou.

Malá změna stačí

Abyste zkrášlili a zútulnili váš domov, nemusíte dělat mnoho. Prázdnou zeď dokáže rozzářit i malý obraz s květinami, plakát s krajinou nebo koláž fotek, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Podzimní motivy naleznete na povlečení, polštářích nebo závěsech. Vyzdobte si ložnici maličkostmi v barvách spadaných listů a usínejte s podzimem kolem vás.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.